POVABILO NA POGOVOR Z BIVŠIM PREDSEDNIKOM REPUBLIKE

September in oktober sta meseca, ko so v ospredju otroci, učenci, dijaki in študentje, pa tudi pismenost, učitelji in starejši ter diplomacija, nenasilje, razoroževanje in mir, še kako aktualne in pomembne teme za danes in jutri.

V teh dneh, ko poteka tudi Teden otroka, bo v torek, 8. oktobra 2024, ob 16.30 v dvorani nad Bistrojem Fabula (Ljubljanska 64, Domžale) županja Občine Domžale mag. Renata Kosec na Pogovoru ob kavi z naslovom (Ne)popisan list gostila Boruta Pahorja, bivšega predsednika republike.

Pogovor bo tekel o izkušnjah, zmagovalnih poteh in osvajanju ciljev ter o pomembnih osebnostnih značilnostih in vrednotah, ki imajo velik vpliv ne le na življenje posameznika, temveč na celotno družbo in ki lahko zasučejo svet na bolje ter utirajo pot prikrajšanim, šibkejših in prezrtim. Kot piše bivši predsednik republike v svoji prvi knjigi: »Vse življenje nas učijo, da je pot pomembnejša od cilja«, pa je to res?

Dodatne informacije:
Ste vedeli
… da je ime naših krajev v svet 1593 leta ponesel vitez Adam Ravbar s Krumperka, odločilni borec v protiturški borbi pri Sisku?
TIC DOMŽALE
Mestni trg 1
1230 Domžale
T: 01 / 721 07 26
T: 01 / 721 07 26
E: tic@domzale.si
Facebook
Instagram